Як до нас приєднатися


Наскільки Вам уже відомо, компанія Bayer – це місце, де Ви зможете реалізувати свої прагнення. Що слід робити, якщо Ви ознайомилися з нашою культурою інновацій, прагнете стати членом команди експертів та хотіли б зробити свій власний внесок в якості співробітника провідної компанії? Цей розділ стане вашим провідником у процесі пошуку роботи, подачі резюме та отримання роботи вашої мрії у компанії Bayer, а також дасть вам цінні поради, які будуть корисними для вашого резюме та в ході співбесіди.

Як подати резюме

Незалежно від того, чи визначилися ви вже з напрямком вашого професійного шляху, чи лише починаєте вивчати наші пропозиції, нижче наведена корисна інформація для пошуку роботи в компанії Bayer та подачі резюме.

Дізнайтесь більше

Співбесіда

Наступним кроком після подачі резюме є співбесіда. Дізнайтеся, чого слід очікувати від етапу співбесіди, та скористайтеся кількома корисними порадами щодо того, як перетворити співбесіду у отримання пропозиції роботи.

Дізнайтеся більше

Зворотній зв`язок

Процес пошуку потрібного кандидата на роботу може виявитися досить тривалим. Фахівці з персоналу повертаються до кандидатів із зворотнім зв'язком у будь-якому випадку незалежно від результатів співбесіди.

Прийняття на роботу

Після підписання з нами трудового договору, Ви отримаєте всю необхідну інформацію про те, як приступити до нової роботи та здійснити чудовий старт у компанії Bayer.

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 17 трав. 2016   Copyright © Bayer AG