Як до нас приєднатися

Як подати резюме

 

Чи готові Ви зробити свій внесок та стати частиною команди Bayer? На цій сторінці Ви знайдете інформацію стосовно того, як знайти вакансію, яка найкраще відповідає вашим навичкам та бажанням. Загальний огляд процесу відбору допоможе вам підготуватися до наступного важливого кроку у Вашій кар’єрі та Вашому житті.

 

Пошук роботи

Відвідайте наш Портал з пошуку роботи та ознайомтеся з вакансіями у сфері, яка Вас цікавить. Ви можете ввести бажані критерії та знайти вакансію, відфільтрувавши пошук за рівнем, функціональною сферою, країною, місцем розташування підприємства та відділом. Ви маєте змогу переглядати всі наші оголошення про роботу: незалежно від того, чи бажаєте Ви взяти участь в програмі стажування, чи отримати керівну посаду, Ви завжди маєте змогу знайти нові можливості. Наші оголошення містять детальний опис та вимоги до кожної посади. Якщо Ви знайшли роботу, яка відповідає Вашим інтересам, знанням та кваліфікації, Ви можете відразу ж надіслати резюме, натиснувши на відповідну кнопку «Надіслати резюме» поряд з оголошенням про вакансію у верхній частині сторінки.

 

Онлайн-заявка

 

Кожне оголошення про роботу, розміщене на Порталі з пошуку роботи, містить посилання на перехід до етапу онлайн-заявки. Ви можете розповісти про себе, свої навички, інтереси та досягнення.

 

  • Уважно заповніть онлайн-заявку та обов’язково прикріпіть супровідний лист, а також будь-які інші відповідні рекомендації.
  • У заявці є поля, позначені червоною зірочкою, які є обов’язковими для заповнення.
  • Ви можете прикріплювати додатки загальним розміром до 5 МБ; максимальний розмір одного додатку – 3 МБ.

Після подання резюме, вам буде надіслано автоматичне підтвердження про прийняття Вашої заявки.

 

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 27 трав. 2016   Copyright © Bayer AG