Як до нас приєднатися

Співбесіда

Шляхом подання онлайн-заявки, Ви зробили перший крок на шляху до початку нової захоплюючої кар’єри в компанії Bayer. Що буде далі? Чого слід очікувати від співбесіди у Bayer? Нижче наведена важлива інформація та практичні поради, які допоможуть вам якнайкраще проявити себе на співбесіді.

Співбесіда в Bayer

  • Отримавши Вашу онлайн-заявку з резюме та відповідними рекомендаціями, команда з підбору персоналу здійснить попередній відбір кандидатів серед тих, які надіслали свої резюме.
  • Менеджер з персоналу зв’яжеться з кандидатами, чиї навички та кваліфікація найбільш точно відповідають вимогам на отримання посади, та запросить їх на співбесіду. Співбесіди проводять по телефону, під час особистих зустрічей або під час онлайн-зустрічей – це залежить від рівня посади.
  • Головна ціль співбесіди полягає у тому, щоб познайомити Вас з компанією Bayer. Ми розповімо про компанію, чим ми займаємося та більш детально розкажемо про посаду, на яку Ви подаєтеся разом з можливостями для розвитку. У свою чергу, Ви допоможете нам зрозуміти з яким рівнем досвіду Ви прийдете на цю посаду, рівень вашої зацікавленості у компанії та Ваші професійні прагнення.
  • Ми повідомимо Вас про наше рішення в якнайкоротші терміни після співбесіди.

Поради від команди з пошуку персоналу компанії Bayer

 

  • Наша мета полягає у тому, щоб зрозуміти Вас як працівника і як людину, а також визначити, наскільки успішною буде наша співпраця. Тому ми просимо Вас не спізнюватися та готуватися до нашої розмови, щоб під час співбесіди не відчувалось жодної напруги. Згадайте свої навички та досвід, який дозволяє Вам претендувати на відповідну посаду, та будьте готовими розповісти про свої досягнення в академічному, професійному та особистому житті.
  • Якщо ми вирішимо запропонувати Вам роботу, з вами зв’яжуться наші працівники та обговорять умови підписання трудового договору. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами у компанії Bayer!

 

 

 

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 17 трав. 2016   Copyright © Bayer AG