Робота в компанії Байєр

Експерти

Для забезпечення подальшого розвитку нашої компанії та збереження лідерських позицій в своїх галузях ми шукаємо амбітних, цілеспрямованих працівників, які розділяють наші цінності та прагнуть побудувати кар'єру в компанії Байєр. Компанія Байєр пропонує численні можливості для досвічених професіоналів.

Стартовий інструктаж

Метою проведення стартових тренінгів для нових співробітників є прагення перетворити початок роботи в компанії у захоплюючий та плавний процес, а також допомогти новому працвнику стати продуктивним якомга швидше. Цей процес починається ще задовго до першого робочого дня і тривають орінтовно протягом перших трьох місяців роботи у компанії.

Життя як навчання

 

Підтримуючи прагнення співробітників до розвитку, ми не лише надаємо працівникам унікальну можливість розвиватися та досягати професійних цілей, ми також виховуємо майбутнє покоління лідерів у компанії.

Широкий спектр онлайн-курсів, а такод курсів з набуття практичних навичок дають нашим співробітникам необхідні навички втілювати стратегію компанії Байєр.

Ми також пропонуємо курси тренінгів у сфері законослухняної поведінки, безпеки праці та охорони здоров'я.

Зворотній зв'язок 360°

Программа "Зворотній зв'язок  360°"  це інструмент, який допомагає нашим співробітникам розвивати лідерські навички та покращувати якість їх роботи, а також розвивати кар'єру та розвиватися як особистість. Анкета-опитувальник включає запитання, за допомогою яких співробітник може самостійно себе оцінити, а також анкета включає питання, які адресуються клієнтам, іншим співробітникам та керівникам, з якими взаємодіє людина. За допомогою інструменту "Зворотній зв'язок  360°" людина може отримати цілісну картину своєї результативності, а також  визначити свої сильні сторони та сфери, які потребують покращення.


Соціальні мережі

Ми віримо в те, що соціальні мережі є потужним інструментом у встановленні двустороннього діалогу між компанією Байєр та будь-ким, хто цікавиться діяльністю компанії. Відвідайте наші сторінки в соціальних мережах, щоб дізнатися про нас більше.

                     
   


Bayer Group

Bayer HealthCare

Bayer CropScience

Covestro*

 

*раніше Bayer MaterialScience more>

     

Presentations of the
Bayer Group

 
             

 

Відео центр

Завдяки цікавим відео ві дізнаєтесь більше про життя в компанії: познайомитеся з людьми, відчуєте корпоративну культуру, а також дізнаєтеся більше про наші продукти!

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 10 трав. 2016   Copyright © Bayer AG