Робота в компанії Байєр

Студенти

У студентські роки, молоді люди проводять багато часу в оточенні нових можливостей в процесі навчання, росту та поглиблення професійних знань. Чи не хотіли б Ви, щоб Ваша робота надавала Вам такий само обсяг можливостей та свободи? Компанія Байєр пропонує можливості здобути досвід у провідній агро-хімічній та фармацевтичній компанії, а також перейняти досвід високопрофесійних колег.

Стажування

 

Стажування в компанії Байєр - це не просто знайомство з робочим місцем. Виконання реальних робочих обо'язків може стати цінним набуттям в професійному плані. Інші учасники програми стажувань, яких відбирають в рамках цього проекту, будуть також Вас підбадьорювати, ділитися з Вами досвідом та заохочуватимуть Вас до пізнання у нових сферах.

 

У 2013 році в програмах стажування взяли участь 2,900 студентів по всьому світі.

 

Events

Interested in talking one-on-one with someone from Bayer about professional opportunities? Want to learn about innovations underway at Bayer?

 

Attending one of our events in your area is a great way to connect with us and become familiar with what our company does and how we work.

Whether you’d like to chat with us at a job fair, or present your achievements in a workshop, we’d love to have the chance to meet you. Check out our events on your local careers page.


Social Media

Ми вважаємо, що соціальні мережі мають надзвичайно важливе значення у встановленні діалогу між роботодавцем та кандидатом на посаду в компанії. Відвідайте будь-яку з наших сторінок та дізнайтеся більше про кар'єрні можливості в компанії Байєр.

                     
   
     

Bayer Career Germany

Bayer Career USA

Bayer Career Brazil

 

 
     
Bayer Group
       
          Presentations of the
Bayer Group
 
   

 
Bayer China


 

   
 Bayer China
 
           
             

Відео центр

Завдяки цікавим відео ві дізнаєтесь більше про життя в компанії: познайомитеся з людьми, відчуєте корпоративну культуру, а також дізнаєтеся більше про наші продукти!

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 10 трав. 2016   Copyright © Bayer AG