Наші співробітники на фото

Наша компанія завдячує своїм успіхом своїм талановитим співробітникам. Кожен з них робить свій власний внесок. Без їх посвяти та постійності, компанія Байєр не стала б настільки сильною та потужною.

 

На цій сторінці Ви прочитаєте декілька історій наших співробітників.

 

 

Надія Марчук, менеджер з питань регіонального розвитку бізнесу в Південному регіоні, CH

Надія Марчук

 

Мій робочий день, зазвичай, починається напередодні, коли я підсумовую результати минулого дня, планую день наступний і готую все необхідне для досягнення поставлених цілей. Ранок розпочинається з сімейного сніданку, який надихає мене на плідну працю заради добробуту і затишку моєї родини. Я розумію наскільки важлива моя робота для мене та моєї сім’ї. Важливою цінністю моєї роботи в Байєрі є відсутність робочої рутини. Моя робота схожа на калейдоскоп, в якому кожна нова картинка, хоч і складається зі звичних елементів, ніколи не повторюється. В рамках моїх повсякденних обов’язків я зустрічаюсь з поважними та успішними людьми, які досягли лідерства в галузі фармації. Щодня покращую нашу співпрацю, закріплюю лідерські позиції компанії Байєр та її клієнтів.

 

За спеціальністю я провізор. Працювала зав. аптекою. Порівнювала стилі спілкування співробітників різних компаній. Рівень професіоналізму працівників та якість препаратів компанії Байєр були настільки високими, що мені захотілося стати частиною команди. І в 2007 році я стала медичним представником компанії Байєр. А через 5 років роботи в напрямку розвитку менеджерських якостей я змогла пройти співбесіду і стати менеджером Одеського регіону.

 

В моїй історії життя в компанії Байєр яскравим і цікавим проектом стало формування команди лідерів в очоленому мною регіоні. Завдяки навчанню, наданому компанією Байєр я змогла успішно застосувати отримані знання на практиці. І застосовуючи сучасні інструменти командоутворення, аналізу ситуації та постановки якісних цілей, організації бізнес-процесів, мотивації і контролю, розвиваючи співробітників за допомогою коучингу, постійної підтримки керівництва і колег дружніх відділів, наша команда Одеського регіону зуміла досягнути лідируючого положення в рейтингу регіонів України в 2013 році.

 

Значним викликом для мене стало виграти конкурс на посаду менеджера з регіонального розвитку відділу продажів та розвитку бізнесу Південного напрямку в 2014 році. Моє гасло «Випереджаючий розвиток – гарантія лідерства» залишається дуже актуальним і у цьому напрямку.Кожен день моєї праці є яскравою подією, насичений складними і важливими завданнями, які ми вирішуємо разом з клієнтами. Різноманіття і висока якість комунікацій, відчутні результати, які вагомо впливають на фінансову ефективність і Байєра і клієнтів, дають відчуття повсякденної наснаги і впевненості . Завдяки цьому в березні 2016 року я стала переможцем в проекті «Стіна Чемпіонів» в номінації «Чемпіон по взаємодії з ключовими клієнтами», де колеги з маркетингового відділу відзначили мої дії як ефективні у реалізації маркетингової стратегії компанії Байєр.

 

Мій зріст у професійності та кар’єрі був би не можливим, якби не чудова організація робочого процесу та культура компанії Байєр. Організація роботи і культура компанії Байєр розвиваються випереджаючи час, тим самим визначаючи тренди для інших компаній. І наш девіз «Наука в ім’я кращого життя» і філософія LIFE дає можливість створити команду однодумців і згуртувати їх загальними цілями і сенсами в роботі.

 

Все перераховане вище стало можливим тому, що Байєр пропонуючи роботу, дає і її філософію. Ставлячи конкретні завдання, дає свободу їх досягнення; ставлячи амбіційні цілі, дає засоби для їх досягнення. Я люблю компанію Байєр, тому, що вона дає можливість жити повним життям і об’єднує собою розумних і амбіційних людей, таких як мої співробітники і колеги.

 

 

Дата останнього оновлення: 29 трав. 2018   Copyright © Bayer AG