Чому Байєр

Чому Bayer? Тому що ми розробляємо рішення, які здатні забезпечити стабільне майбутнє для нашої планети. Тому що завдяки роботі в Bayer, ви зможете втілити свої заповітні плани в життя та зробити свій внесок в майбутнє. Дізнайтеся, чим вирізняється Bayer з-поміж інших компаній та що ми пропонуємо нашим працівникам.

Інновації та рішення

Інновації в компанії Bayer вже стали частиною нашої сутності. Рушійними силами нашої робочої культури є ентузіазм та захоплення від наперед продуманих рішень.

Більше про інновації у компанії Bayer

Розвиток та робота в команді

У компанії Bayer ми заохочуємо всіх до проведення відкритих обговорень, обміну знаннями та до співпраці з зовнішніми спільнотами.

Більше про професійний розвиток у компанії Bayer

Покращення життя та виклики

Потреби наших споживачів та труднощі, які зараз постають перед суспільством, надихають нас розробляти рішення, здатні покращити життя людей.

Більше про подолання труднощів у компанії Bayer

Репутація та вплив

Будучи частиною команди Bayer, Ви маєте можливість знаходити відповіді на питання, що стосуються найбільших труднощів сьогодення, а також приносити відчутний вплив за допомогою Ваших ідей та рішень.

Більше про Ваш особистий внесок в компанії Bayer

Переваги та винагороди

Bayer прагне надовго втримати в компанії своїх працівників. Ми пропонуємо переваги, що захищають Ваше здоров’я, підтримують баланс роботи та відпочинку та забезпечують Вашу фінансову стабільність. Кар’єра в Bayer – це робота в компанії, яка дійсно цінує Вас та ваше благополуччя.

 

Більше про пільги та компенсації у Bayer

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 17 трав. 2016   Copyright © Bayer AG