Чому Байєр

Компенсаційні виплати та винагороди

Компанія Bayer прагне забезпечувати своїх працівників найсучаснішими благами, адже вони сприяють здоров’ю окремої людини та її сім’ї, збільшують фінансову безпеку та допомагають створити комфортний баланс роботи і відпочинку, що покращує якість життя.

 

Ми гарантуємо високий рівень соціального захисту для наших працівників. Практично всі співробітники компанію Bayer забезпечені медичним страхуванням, а також мають доступ до пенсійного плану компанії. Робочі умови для більше половини наших працівників регулюються колективними чи індивідуальними договорами. Ми постійно працюємо над вдосконаленням переваг, які ми пропонуємо, а наша ціль на майбутнє полягає в досягненні найвищого рівня соціального захисту для всіх наших працівників.

Важливий принцип нашого підходу до компенсаційних виплат та нагород зводиться до того, щоб поєднати винагороду працівників з ефективністю їхньої роботи, заохочуючи їх до особистого розвитку та досягнень. Постійно рівняючись на міжнародні стандарти, ми встановлюємо базові заробітні плати, які відповідають вимогам кожної посади. Також, до зарплат ми додаємо винагороди відповідно до ефективності роботи працівника та пропонуємо численні додаткові переваги.

 

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 10 трав. 2016   Copyright © Bayer AG