Чому Байєр

Покращення життя та виклики

У компанії Bayer ми завжди починаємо з того, що вислуховуємо наших споживачів, адже саме вони складають основу всієї нашої діяльності. Потреби наших споживачів та виклики, що постають перед суспільством, надихають нас розвивати ті ідеї, які покращуватимуть життя людей. Будучи частиною команди Bayer, кожен з нас повинен добре розуміти споживачів та допомагати їм, а це дозволить нам забезпечити їх продукцією та рішеннями, які їм так необхідні – сьогодні та в майбутньому.

 

Ми розробляємо продукцію та ідеї, які мають справжню цінність для наших споживачів, для біологічних видів та цілої планети. Познайомтеся в Bayer з людьми, які працюють над вирішенням найскладніших проблем, з якими стикаються наші споживачі, та дізнайтеся про нелегкі завдання, у вирішенні яких ви зможете допомогти, ставши частиною команди Bayer.

Розробка інноваційних ліків та можливість кращого лікування

Розробка нових та інноваційних методів лікування – це найважливіше завдання компанії Bayer. Наша відданість інноваціям означає, що ми ніколи не припиняємо працювати над тим, щоб насправді покращувати життя наших пацієнтів. Зосереджуючи основну увагу на визначенні та розробці нових активних речовин для застосування при захворюваннях з ряду невирішених медичних потреб, ми можемо покращувати якість життя людей в цілому світі.

 

Більше про наші зусилля в сфері досліджень та розробок

Захист харчування

Інноваційні концепції підрозділу Crop Science компанії Bayer сприяють стабільному розвитку сільського господарства. Чудовим прикладом є партнерство у забезпеченні харчового ланцюга. Адже таким чином компанія Bayer підтримує всіх своїх партнерів впродовж цілого процесу – від насінини до полиці, серед яких: фермери та виробники продуктів харчування, імпортери та експортери, оптові та роздрібні торговці.

 

Більше про інновації у сфері харчування

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 17 трав. 2016   Copyright © Bayer AG