Чому Байєр

Розвиток та робота в команді

У компанії Bayer ми заохочуємо до відкритих обговорень, обміну знаннями серед спільноти та до співпраці з зовнішнім світом. Ви зможете працювати у різних командах разом з провідними експертами, застосовуючи міжнародні знання та спільне прагнення відкривати нові потенційні можливості. Адже саме надихаюча робота зі сповненими ентузіазму, розумними людьми перетворює новаторські ідеї у могутні рішення.

 

Наші працівники відчувають підтримку нашої культури через постійний зворотній зв'язок, роботу міжнародних та спеціалізованих команд, безперервну освіту та нові можливості. Дізнайтеся про те, як робота в Bayer зможе зміцнити Ваші навички, розширити Ваш світогляд та познайомити з колегами, які допоможуть Вам досягти професійних цілей.

Культура зворотного зв’язку

 

Особистий розвиток наших працівників має надзвичайно велике значення, а постійний зворотний зв'язок є одним з найважливіших методів, здатних допомогти нам у такому розвитку. Поряд з підходом до управління ефективністю роботи, ми використовуємо також індивідуальний «Devеlopment Dialogue» («Діалог з розвитку») та «360 Feedback» з метою зміцнення культури зворотного зв’язку у компанії Bayer та задля розвитку наших працівників.

«Devеlopment Dialogue» заохочує керівників брати на себе відповідальність за розвиток своїх підлеглих, уповноважуючи їх самих сприяти своєму власному професійному зростанню. Під час такого діалогу, працівники обговорюють зі своїм безпосереднім керівником свої сильні сторони, потреби розвитку та професійні прагнення з метою узгодження індивідуального плану розвитку.

 

«360 Feedback» являє собою інструмент розвитку для покращення лідерських якостей, що дає чітку картину ефективності роботи кожного працівника з точки зору його співробітників та колег.

 

Допомагаючи нашим працівникам покращувати їхні унікальні переваги та таланти, ми постійно розвиваємо нашу організацію та створюємо робочу культуру, що дозволяє нашим працівникам ефективно працювати, вчитися та розвивати весь свій потенціал.

 

 

Робота в міжнародних командах

Оскільки в компанії Bayer працюють люди із 127 країн, покращення співпраці між самими працівниками та між працівниками і споживачами, різними за своїм культурним походженням, є для нас першочерговим завданням.

Bayer - це робоче місце, на якому Вас завжди підтримають, щоб Ви змогли працювати найефективніше, незалежно від вашої національності чи походження. Різноманітність означає, що Вашими колегами по команді будуть найкращі та найсвітліші уми з усього світу, а це створює нашу багатосторонню культуру та приносить користь нашим споживачам завдяки використанню найкращих професійних знань, зібраних з усього світу.

Індивідуальний розвиток через навчання

 

Bayer взяв на себе зобов’язання інвестувати в освіту та навчання своїх працівників.

Саме тому наші співробітники мають численні можливості брати участь в тренінгах та семінарах, щоб підвищувати свій професійний рівень та особисті якості. 

Одним з ключових принципів управління талантами в компанії Байєр є залучення талантів кожного співробітника та увага до будь-якої з ідей чи прагень. Можливість розвитку для наших лідерів та експертів забезпечує сталий та безперервний розвиток, а також є вигодою як для співробітника, так і для компанії.

Bayer Academy

 

Корпоративний університет компанії Байєр під назвою "Bayer Academy" допомагає розвивати лідерські компетенції, а також набувати практичний досвід роботи завдяки стратегічним та бізнес-орієнтованим тренінгам.

Семінари та тренінги, які ми пропонуємо в Bayer Академії, дозволяють нашим працівникам отримати додаткову кваліфікацію з практично всіх аспектів щоденної роботи: починаючи з семінарів на конкретні технічні теми і закінчуючи особистим розвитком.

Обмін ідеями, обмін досвідом з колегами та знання, що базуються на дослідженнях, забезпечують нові перспективи, які дозволяють мислити нестандартно.

Підтримуючи індивідуальний розвиток наших працівників, ми не лише надаємо їм унікальні можливості досягнути їхніх професійних та особистих цілей, але й також розвиваємо нові покоління лідерів компанії Bayer.

Глобальна внутрішня база з працевлаштування

Одна з наших ключових цілей полягає у створенні можливостей для кар’єри та розвитку по всій організації Bayer аж до рівня вищого керівництва, що повинні бути прозорими для всіх працівників, а це сприятиме їх внутрішній мобільності.

Відтак, у 2012 році ми заснували внутрішню базу з працевлаштування, яка надає нашим працівникам привілейований доступ до відкритих вакансій, та завдяки якій їм стало легше дізнаватися про нові вакансії в компанії по цілому світу.

Покращуючи прозорість та підвищуючи внутрішню мобільність наших працівників, внутрішня база з працевлаштування допомагає нашим співробітникам знайти собі роботу в Bayer таким чином, щоб ця робота відповідала їхнім навичкам та амбіціям.

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 17 трав. 2016   Copyright © Bayer AG