Чому Байєр

Інновації та рішення

Інновації у компанії Bayer вже стали частиною нашого ДНК. Але інновації – це не лише те, що трапляється виключно у лабораторіях. На нашу думку, вони також означають відкритість до нових та нетрадиційних підходів та перспектив. Рушійними силами нашої робочої культури є ентузіазм та захоплення від наперед продуманих рішень. Саме тому ми заохочуємо Вас піддати сумніву статус «quo» та мислити за межею очевидного. Без уяви, амбіцій та відваги, ми не зможемо знайти відповіді на найактуальніші питання суспільства.

 

Дізнайтеся, як наші дослідження та розробки, ініціативи працівників та орієнтація на потреби людей разом сприяють революційним науковим досягненням, якими славиться компанія Bayer. Також, дізнайтеся про те, як ви зможете, працюючи у Bayer, зробити свій власний внесок та вплинути на нашу культуру інновацій.

Дослідження та розробки у компанії Bayer

 

Близько 10000 дослідників, які працюють у відділі Досліджень та розробок компанії Bayer, розділяють одну мету – покращувати життя людей. Серед інновацій, розроблених у наших лабораторіях, є як життєдайні ліки для людей та тварин, так і широкий асортимент інноваційної хімічної та біологічної продукції для покращення здоров’я нашої планети. Кожен проект, над яким ми працюємо, націлений на вирішення найскладніших труднощів суспільства.

За кожним успішним продуктом та відкриттям компанії Bayer стоїть уява та відвага її працівників. Наш «дослідницький» журнал розповість вам зсередини про наш асортимент продукції на стадії розробки, про історії наших інновацій та познайомить Вас з людьми, які роблять все це можливим.

 

Explore research magazine

 

Зміцнення культури інновацій

Жоден з нас не має стільки знань окремо, як усі ми разом. Саме тому ми розробили дві ініціативи, що концентрують найкращі ідеї та рішення усіх працівників Bayer: «WeSolve» допомагає працівникам задавати важкі питання та шукати відповіді серед колег, а «Bayer Ideas Pool» збирає пропозиції щодо вдосконалення самої компанії.

Поєднання наших знань та винахідливості забезпечує те, що навіть найбільш інноваційні ідеї будуть почуті, а згодом і втілені на користь наших споживачів й суспільства.

Опитування працівників компанії Bayer

Опитування працівників компанії Bayer спрямоване на більш широке залучення працівників у справи компанії та стимулювання інновацій у всіх сферах її діяльності.

Кожні два роки, ми просимо усіх наших працівників висловити свою думку щодо стратегії, культури та умов роботи в нашій компанії. Відгуки, висловлені під час опитування, мають велике значення для Bayer, адже на основі результатів таких опитувань ми вже запустили цілий ряд міжнародних ініціатив та вдосконалень.

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 17 трав. 2016   Copyright © Bayer AG