Чому Байєр

Репутація та вплив

Bayer - це міжнародна наукоємна компанія, яка прагне впливати на майбутнє та покращувати життя людей у всьому світі. Будучи міжнародною соціально-відповідальною компанією, ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити суспільство інноваціями, що здатні покращити життя зараз та у майбутньому. Ставши частиною команди Bayer, ви зможете знайти відповіді на питання щодо найбільших викликів сьогодення та зробити свій внесок, запропонувавши власні ідеї та рішення.

 

Наше прагнення зробити цей світ кращим проявляється не лише у середовищі, яке ми створюємо для наших працівників, але й у продукції, яку ми виготовляємо. Почитайте про нашу історію, про визнання, яких ми досягнули, та про те, який ми робимо внесок у життя суспільства, і Ви дізнаєтеся, чому робота в Bayer стає насправді унікальним досвідом.

Історія великих ідей

З дня заснування нашої компанії більше 150 років тому, ми вбачали своє першочергове завдання у покращенні життя наших споживачів. Наші революційні продукти та найсучасніше обладнання історією сягають 1863 року, коли Фрідріх Байєр та Йоган Весткот заснували невеличке, проте багатообіцяюче підприємство. Дізнайтеся про нашу історичну спадщину, про етапи на нашому шляху до компанії, якою ми є сьогодні.

 

Більше про історію компанії Байєр

Нагороди

 

Завдяки нашій відданості збереженню навколишнього середовища і нашим спільнотам, а також корпоративній соціальній і екологічній відповідальності, ми завжди отримували визнання від зовнішніх організацій. Зокрема, компанія Bayer була відзначена як роботодавець, отримавши відзнаку як найкраще місце для роботи, відмінне місце для науковців, та як чудова компанія для матерів, які працюють. Прочитайте про наші нагороди та дізнайтеся більше про те, що вам може запропонувати компанія Bayer.

 

Фонди компанії Bayer

 

Історія фондів Bayer починається з Фрідріха Байєра, який заклав основу першої фондової діяльності компанії ще в далекому 1897 році.

На сьогоднішній день, існує два фонди Bayer: Науково-освітній фонд компанії Bayer, який підтримує науку та освіту шляхом вдосконалення шкільних програм, підтримки молодих вчених та відзначення визначних досліджень; та фонд «Bayer Cares», метою якого є покращення умов життя через соціальні ініціативи, включно з медичною допомогою та допомогою при стихійних лихах. Фонди підтримують новаторів у науці, освіті, громадському благополуччі, таким чином покращуючи життя сьогодні й у майбутньому.

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 17 трав. 2016   Copyright © Bayer AG