Чому Байєр

Цінності та історії

“Дух новаторства | Сила змін” - це девіз, в якому відображено, що може отримати людина, яка працює або бажає працювати в компанії Байєр, а також характеризує компанію як роботодавця. Але що саме пов'язує компанію з рибами або з гігантськими деревами? Історії нижче дадуть відповіді на ці запитання.  Прочитавши ці історії, Ви зрозумієте основний меседж, який криється за фотографіями та як він співвідноситься з корпоративними цінносятми компанії.

Давид проти Голіафа

Чому ми обрали фотографію з рибами в рамках проекту підсилення бренду роботодавця? Історія, що криється за фото, розповість про прагення нашої компанії покращити життя багатьох людей.

Дізнатися більше

Незвичайні дерева Сінгапуру

Що пов'язує компанію Байєр з футуристичними деревами в Сінгапурі? Зокрема, з огляду на той факт, що фото більше схожі на кадр із науково-фантастичного фільму. Але дерева реальні, і вони є частиною унікального проекту, метою якого було перетворити Сінгапур на місто-сад із майбутнього.

Дізнатися більше

Овочі з вишини небес

Ви здогадуєтусь, яким чином чудовий сад на фото на даху високоповерхівки пов'язаний з міссією компанії Байєр? Проект з культивації садів на дахах насправді легко реалізувати у великих містах та в офісах компанії Байєр.

Дізнатися більше

Світло посеред пітьми

Що пов'язує північне сяйво з компанією Байєр? Щоб зробити подібний знімок, необхідно мати прагнення до пізнання незвіданого та відкриття нових територій. Дізнайтеся більше про те, яким чином було зроблено знімок та яким чином це відображає дух мандрівників. 

Дізнатися більше

Рис як відповідь на проблему голоду

Чому ми обрали фото двох людей, які мандрують між рисовими полями в рамках проекту з підсилення нашого бренду роботодавця? Рис - важливий продукт харчування для великої частини людства, тому Байєр допомагає фермерам збільшувати об'єми врожаю рису. Дізнайтеся більше про те, як їм допомогти.

Дізнатися більше

Пошук вакансій

 

Тут знаходиться пошук вакансій у ТОВ "Байєр"

 

Приєднайся до нашої команди сьогодні!


 

Пошук

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Bayer TV

Our YouTube channel gives an insight into the professional world at Bayer and the daily work of employees.

 

Дата останнього оновлення: 10 трав. 2016   Copyright © Bayer AG