show caption

To reach new horizons in research and photography you have to go the proverbial extra mile.

Світло серед пітьми

Історія, що криється за фото

У нічному небі таємниче мерехтить північне сяйво, а на землі серед снігу та льоду стоїть самотній тент. Цей образ є одним з лейтмотивів бренду роботодавця компанії Байєр. Він символізує ідею «Дух новаторсьва | Сила змін», а також втілює мотивацію та прагнення освоїти незвідані території.

Фотограф Кевін Сміт живе в місті Анкоридж на Алясці вже 19 років і називає себе "залежним" від північного сяйва. Коли погода сприяє і якщо жінка та донька не проти, 54-річний чоловік з камерою в руках спрямовується засніженими дорогами до усамітненого місця. Тут ілюмінація міста не заважає яскравій завісі північного сяйва освітлювати смолянисте чорне небо.

 

,

Anchorage, Alaska

Як саме з’явився цей образ?

«Це було одного пізнього зимового вечора біля ущелини Ізабель на заході Аляски, і температура була тоді -35 градусів», - згадує Кевін Сміт. Не встиг він розкласти свого намета, як небо навколо нього почало вибухати різними кольорами. Він розповідає, що це було просто неймвірно, - «Я лежав на снігу, і не міг відірвати очей від цього дива».

На перший погляд, це фото взагалі не вписується у наш проект. Але це лише так здається, адже інноваційна компанія може покращити рівень життя лише через інновації та дослідження. Часто трапляється, що дослідники подібним чином викарбовують собі шлях до незвіданої місцевості.

За словами Йоханни Саарінен, керівника підрозділу управління талановитими кадрами Північного регіону, ми цілком можемо ототожнити себе з цим знімком, тому що знайомі з північним сяйвом і в нашому регіоні». Нам легко пов’язати використання цього фото з нашою роботою в компанії Байєр: коли приходить час створювати нові продукти, дослідження вимагають наполегливості, відваги та мужністі, щоб зробити ще один крок, пройти ще один кілометр і отримати свою власну нагороду, так само як і «залежний від північного сяйва» Кевін Сміт.

The picture comprises two components: silent, untouched nature, and the human, striking out into this unexplored wilderness with the aid of innovative technologies – for me, that is what research is really all about.

  • Північне сяйво відоме усім жителям північних регіонів. Наші норвезькі колеги регулярно спостерігають це явище.

Johanna Saarinen

Of course, it is easy to link the creation of the image to our work at Bayer: When it comes to the development of new products, research demands persistence and courage. The same is true in our production facilities, when existing technologies advance or new ones are introduced.