show caption

Singapore’s "Gardens by the Bay" star eighteen "Supertrees”. These range in height from 25 to 50 metres and serve important environmental functions, like collecting rain water.

 

 

Надзвичайні дерева Сінгапуру

Історія, що стоїть за брендом роботодавця

Сінгапур. Величезні, футуристичні дерева спрямовуються у небо. Вночі вони мерехтять зеленим, синім та фіолетовим кольорами. «Супердерева» Сінгапуру – одне з п’яти зображень, обраних за підгрунтя в рамках зміцнення бренду роботодавця компанії Байєр. Чому саме гігантські дерева? Транслюючи образ унікального та надсучасного проекту у великому місті, вони втілюють в собі суть девізу «Дух новаторства | Сила змін».

На відстані всього декількох хвилин від комерційного центру Сінгапуру між хмарочосами та морем архітектори та забудовники міста створили неповторний парковий ландшафт «Сади біля набережної». Центральним елементом цих садів є вісімнадцять «Супердерев», гігантських сталевих секвой, на яких насадили безліч екзотичних орхідей, папороті та бромелій.

 

,

Gardens by the Bay, Singapore

Visit website

Супердерева, висота яких сягає від 25 до 50 метрів, - це не просто вертикальні сади, але й технологічне диво. Вони виконують надважливу функцію для навколишнього середовища - збирають краплини дощу та передають вологу навколишнім рослинам, вимірюють температуру, поглинають тепло та, якщо необхідно, випромінюють його. Одинадцять з вісімнадцяти дерев обладнані панелями, які генерують енергію сонця для нічної ілюмінації та для охолодження двох оранжерей. Вночі дерева оживають завдяки світлу та звуку.

162,900 plants
comprising more than
200 species
and varieties are planted on the 18 Supertrees.
 • Супердерева є частиною інноваційного проекту, здобувшого міжнародне визнання першокласовості в сфері архітектури.

 • Одинадцять із вісімнадцяти дерев генерують енергію сонця для нічної іллюмінації.

 • Video: A walk around the Gardens by the bay with Grant Associates, the architects behind the project.

 • A 128-metre long aerial walkway offers a unique 22m high perspective of the area from between the trees.

 • The Supertrees are part of an innovative environmental project, recognized internationally as top notch in the area of sustainable architecture.

Приймаючи виклик змін

«Супердерева є частиною інноваційного проекту із захисту навколишнього середовища, який з’явився у відповідь на численні виклики, які постали перед Сінгапуром», - говорить Крістіна Кнебель, яка разом з Фарсаною Якубі очолює проект бренд роботодавця. У Сінгапурі над цим проектом пліч-о-пліч працювали міська влада, архітектори, інженери та спеціалісти з охорони навколишнього середовища. Завдяки їх увазі до місць людних місць та прагненню до озеленення, вони спромоглися зробили важливий внесок у те, щоб сучасний Сінгапур залишався привабливим для туристів та задовольняв усі потреби великого міста.

Christine Knebel

In the Supertrees, we see an extraordinary combination of sustainable technologies and visionary architecture. They stand as an example of how people, working together, can bring about change and create sustainable innovations.

Зображення з супердеревами демонструє, що в дійсності може означати девіз «Дух новаторства | Сила змін». За словами Фарсани Якубі, в супердеревах вбачається незвична комбінація передових технологій та сучасної архітектури. Вони є прикладом того, як люди, працюючи разом, можуть змінювати світ та створювати впроваджевати інновації». Саме з цієї причини команда Байєр обрала це фото для підсилення свого бренду роботодавця.

Приєднуйтеся до нас, якщо Ви поділяєте наше прагення до змін на краще. Ми напрацьовуємо рішення, які забезпечать сталий розвиток та майбутнє нашої планети.

Photo check

 • Name:
  Singapore's Supertrees
 • Location:
  Singapore
 • Became famous:
  The “Gardens by the Bay” opened to the public in 29th June 2012. The project, especially the Supertrees, quickly became famous as one of the most innovative garden projects in the world – receiving, the renowned Skyrise Greenery Award 2013.