show caption

This rooftop in Chicago is one of 500 green roofs in the city improving its environment.

Овочі з вишини небес

Історія, що криється за фото

Чикаго. Високо над галасливими вулицями Чикаго знаходиться абсолютно новий світ. Салат-латук, томати та запашні трави пишніють на даху високоповерхівки. Молода жінка поливає свій огород на фоні сусіднього хмарочоса. Така сцена зображена на одному з п’яти фото, які були відібрані для підсилення оновленого бренду роботодавця компанії Байєр та втілюють девіз компанії «Дух новаторства | Сила змін».

 

,

Chicago

Сьогодні в багатьох містах на дахах високоповерхівок, де раніше знаходилися лише брудні запорошені пилом панелі, буяють польові квіти та достигають овочі. Подібні зелені дахи є не лише привабливими, але й надзвичайно корисними: вони є джерелом прохолоди в спекотні дні, а також захищають систему стічних труб після зливи, виробляють кисень і навіть очищають повітря.

7 million
square feet of green roof in Chicago
  • У щільно забудованих районах мегаполісів, подібно до острову Манхеттен у Нью-Йорку, зовсім не залишається місця для насаджень та зелені. Садівництво на дахах будівель перетворилося на сучасну тенденцію.

Зелені дахи офісів компанії Байєр

У Канаді та Індії компанія Байєр вже втілила концепцію зелених дахів. У головному офісі в Торонто сад на даху займає 10.000 квадратних футів. У місті Тхане в офісі компанії Байєр підрозділ КропСайєнс вирощує на даху офіса томати, баклажани, солодкий перець та чілі. Свіжі вирощені овочі споживаються співробітниками на обід або розігруються серед співробітників. Що може бути кращим, ніж відпочити в останніх променях сонця на лаві на свіжому повітрі в кінці робочого дня?

  • Сад на даху дозволяє вирощувати органічні рослини посеред мегаполісу.

Farsana Jakubi

The roof garden is a living example of what "Passion to innovate | Power to change" can mean: it transforms unused city surfaces into productive green spaces that make the city healthier, environmentally friendlier, and more sustainable.

Нові та нетрадиційні щляхи розвитку

За словами Фарсани Якубі, сади на даху є яскравим прикладом того, що несе в собі девіз "Дух новаторства | Сила змін". Сади на даху - це перетворення непридатних для використання поверхонь у плодючі сади. Останні, в свою чергу, це здоровья, чисте навколишнє середовище та сталий розвиток. Втілювати інновації огзначає бути відкритим для нових ідей та нетрадиційних рішень задля покращення людського життя. Саме тому обрали цей образ для підсилення бренду роботодавця компанії Байєр.

Приєднуйтеся до нас, якщо Ви поділяєте наше прагення до змін на краще. Ми напрацьовуємо рішення, які забезпечать сталий розвиток та майбутнє нашої планети.