,

Dominican Republic
Dominican Republic Career Website

,
,
,
Робота в компанії Байєр

Можливості працевлаштування в інших країнах

Офіси компанії Байєр розташовані на всіх 6 континентах, а штат компанії налічує приблизно 118,900 співробітників. Масштаб міжнародної присутності компанії співвідноситься з масштабами інноваційного підходу, чкий вірізняє компанію з-поміж інших. У той самий час кожний офіс має свої особливі риси, притаманні унікальним людям, які працюють у відповідних офісах.

Німеччина

Саме в Німеччині почалася історія компанії Байєр. Це колиска компанії і саме тут знаходиться головний її офіс. Прцювати у Німеччині означає бути у вирі міжнародної культури інновацій.

Можливості працевлаштування у Німеччині

Бразилія

Бразилія займає п'яте місце за обсягом діяльності та розміром компанії у Південній Америці. Центральний офіс тут було засновано ще в 1973 році.

 

Можливості працевлаштування в Бразилії

Китай

Відносини між компанією Байєр та країною Китай почалися ще у 1882 році, коли компанія вперше представила на ринок Китаю барвники. Крок за кроком, інвестиції компанії в промисловість країни досягли рівня примислових потужностей.

Можливості працевлаштування в Китаї

США

У США компанія Байєр налічує близько 20 офісів, зокрема офіс в Пеурто Ріко. Відмінності у культурному та робочому середовищі покриваються за рахунок спільного прагнення до інноваційних ідей та рішень, що змінюють світ.

 

Можливості працевлаштування в США

Мексика

Компанія Байєр почала свою діяльність у Мексиці більше 100 років назад, та сьогодні налічує 3,150 співробітників. Доходи компанії байєр у Мексиці складають 18 мільярдів долларів щорічно.

 

Можливості працевлаштування у Мексиці

Японія

Незважаючи на те, що компанія Байєр почала свою діяльність в Японії з продажу барвників у 1911 році, сьогодні фармацевтичний біщнес складає 72% від усієї діяльності компанії у країні. два головні офіси компанії в Японії знаходяться у Токіо та Осаці. 

Можливості працевлаштування у Японії

Legal Conditions / Privacy Policy Google Maps™

By viewing the Google Maps API on this website the user agrees to these Terms of Service set for by Google.
With the view of locations via Google Maps™, your IP address will be submitted to Google. For more details, please refer to the Privacy Policy of Google.

Слідкуйте за нами

Наші контакти

ТОВ «Байєр»

вул..Верхній вал, 4б

04071, Київ

Україна

 

Дата останнього оновлення: 19 квіт. 2016   Copyright © Bayer AG